Warta dla Ciebie i Rodziny – ubezpieczenie na życie i zdrowie

Ubezpieczenie Warta dla Ciebie i Rodziny obejmuje ochroną ponad 50 różnych zdarzeń, zawartych w gotowych wariantach dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych różnych grup klientów. Dzięki temu każdy znajdzie ofertę dla siebie!

Komu polecamy ubezpieczenie Warta dla Ciebie i Rodziny?

To oferta dla osób, które szukają zabezpieczenia siebie oraz rodziny na wypadek różnych, nieprzewidzianych okoliczności życiowych. Unikalna konstrukcja ubezpieczenia zapewnia klientom indywidualnym szeroki zakres ochrony zarezerwowany dotąd dla osób objętych grupowymi ubezpieczeniami organizowanymi przez firmy (np. wypłata w momencie narodzin dziecka czy śmierci rodziców/teściów).

Jaką ochronę zapewnia ubezpieczenie Warta dla Ciebie i Rodziny ?

To ubezpieczenie typowo ochronne, gwarantujące wypłaty w razie wypadku, choroby czy śmierci osób ubezpieczonych. Zakres ochrony zależy od tego, który z dostępnych wariantów wybierze klient. We wszystkich wariantach dostępny jest Pakiet Medyczny, który zapewnia pomoc specjalistów m. in. wizytę u lekarza specjalisty, wizytę pielęgniarki, opiekę domową po hospitalizacji, wizytę położnej po porodzie. 

Ubezpieczenia na życie i zdrowie są dziś rozwiązaniem często poszukiwanym przez rodziny. Coraz większe grono osób zdaje sobie sprawę z tego, że życie niesie ze sobą różne scenariusze, nie zawsze optymistyczne. Należy być na nie przygotowanym. Kiedy więc zdarzy się coś złego, nie trzeba martwić się o pieniądze. Te zostaną wypłacone z polisy. Do tej formy ochrony przystąpić można indywidualnie – nie jest już konieczne grupowe ubezpieczenie na życie. Zachęcamy również do skorzystania z innych form ubezpieczenia.

 

Procedury

Ulotka Deklaracja przystąpienia OWU Analiza potrzeb klienta Wniosek o wypłatę świadczenia Oświadczenie o związku małżeńskim Zgłaszanie roszczeń

 

 

O Firmie

Założyciele firmy PHU Zgoda dysponują ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa finansowego.
Pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiali w 1994 roku.

Dowiedz się więcej o nas

Regulamin

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.

Przeczytaj regulamin

Kontakt

PHU Zgoda
ul. Marii Konopnickiej 32/U
71-132 Szczecin


telefon: 91 434 07 63
mobile: 515 908 446
e-mail: sekretariat@phuzgoda.pl